در فراسوی مرزهای تنت تو را دوست می دارم ...

ساخت وبلاگ
چکیده : داشتم مطلبی رو درباره ی game of thrones  سرچ میکردم که به اسم Peter Dinklage برخورد کردم و بعد image... با عنوان : در فراسوی مرزهای تنت تو را دوست می دارم ... بخوانید :
داشتم مطلبی رو درباره ی game of thrones  سرچ میکردم که به اسم Peter Dinklage برخورد کردم و بعد image های اون ... و کلا از دیدن همسرش خانم Erica Schmidt شگفتزده شدم ... و البته که لبخند به لبم نشست ... 

حالا فارغ از رابطه ی اون دو نفر، چیزی که توجه منو خیلی جلب می کنه اینه که چی بین دو نفر - تا این حد از نظر فیزیکی با هم متفاوت - میتونه اتفاق بیفته که مرزهای تن هیچ نقشی رو توی افتادن به وادی عشق، بازی نکنند؟ 

من به اون چیز خیلی احترام میذارم  ( حتی اگر خودم اساساً فاقد اون باشم ). اون چیزی که فراسوی مرزهای تن ها باعث کشش دو روح میشه و ایجاد اتحاد می کنه ... اون چیز اصیلی که وامدار هیچ اسم پرطمطراق و هیچ چارچوب و تعریفی نیست. 

چقدر اون چیز توی دنیای ما و روابط ما کمه ... 

شاید برای همینه که خیلی هامون احساس خوشبختی نمی کنیم چون پایه ی خیلی از روابط همون چارچوبهای ذهنی و اجتماعی و ساختگی هست ... و البته این مقید بودن به اسامی پرطمطراق و چارچوبهایی که به ما خورونده شده، نه تنها روی روابط ما که در ابعاد مختلف روی همه ی زندگی مون تاثیر اغلب منفی گذاشته متاسفانه ... 

_________________________________________________________

در فراسوهای عشق٬ 

تو را دوست میدارم

در فراسوهای پرده و رنگ.

در فراسوهای پیکرهایمان

با من وعده ی دیداری بده...

#احمد_شاملو

روحش شاد ... 

نوشته شده توسط نسیم  | لینک ثابت |
فراسوی,مرزهای,دوست,دارم,...
نویسنده : بازدید : 8 تاريخ : جمعه 3 شهريور 1396 ساعت: 2:04